Tartım

Tartım
Göster:
Sırala:

DİKOMSAN G1 MODEL - TARTIM TERAZİ

G1 ÖzelliklerEndüstriyel Kullanım içinTartım TerazisiDoğa Dostu ECO sistemD-tipi 3 adet Pil ile 4000 saat çalışma süresiUSB k..

DİKOMSAN QW MODEL - TARTIM TERAZİ

QW ÖzelliklerEndüstriyel Tartım TerazisiGeniş Açılı LCD GöstergeParlak Ekran IşığıAlt-Üst Limitleme FonksiyonuOtomatik Kapanm..

DİKOMSAN ACS-Z MODEL - TARTIM TERAZİ

ACS-Z ÖzelliklerEndüstriyel Kullanım İçinTartım BaskülüBüyük LCD GöstergeParlak Ekran IşığıÖrnekleme ile SaymaAğırlık Seviye ..

DİKOMSAN ADW MODEL - TARTIM TERAZİ

ADW ÖzelliklerOIML-R76 EC Avrupa OnaylıIP66 Su Geçirmez GövdeAlt-Üst Seviye Kontrolü (HI-OK-LO)Ayarlanabilir Ses SinyaliOtoma..

DİKOMSAN BEW MODEL - TARTIM TERAZİ

BEW ÖzelliklerTicari Onaylı (OIML)Büyük LCD GöstergeÖn ve Arka Ekranİkili Taksimat (Dual-Range)Örnekleme ile SaymaPilli ..

DİKOMSAN BW MODEL - TARTIM TERAZİ

BW ÖzelliklerSuya Karşı Dayanıklı Tartım TerazisiHassas ve Kararlı TartımSu Geçirmez GövdeAlt-Üst Seviye Kontrolü (HI-OK-LO)O..

DİKOMSAN CWT MODEL - TARTIM TERAZİ

CWT ÖzelliklerEndüstriyel Kullanım İçinÇok Hassas TeraziBüyük LCD GöstergeParlak Ekran IşığıŞarj Edilebilir AküÖrnekleme ile ..

DİKOMSAN DM MODEL - TARTIM TERAZİ

DM ÖzelliklerEndüstriyel Kullanım İçinYüksek Hassasiyetli Tartım1 / 200.000 çözünürlükBüyük LCD GöstergeParlak Ekran IşığıÖrn..

DİKOMSAN FKS MODEL - TARTIM TERAZİ

FKS ÖzelliklerTartım TerazisiLCD GöstergeBacklightOtomatik Kapanma FonksiyonuŞarj Edilebilir Akü ve Adaptör Opsiyonlar&n..

DİKOMSAN FRH MODEL - TARTIM TERAZİ

KD-KC ÖzelliklerEndüstriyel Kullanım İçinYüksek Hassasiyetli TartımBüyük LCD GöstergeParlak Ekran IşığıÖrnekleme ile SaymaKef..

DİKOMSAN JS-B MODEL - TARTIM TERAZİ

JS-B ÖzelliklerBüyük LCD GöstergeEkran IşığıAğırlık YüzdelemeAlt-Üst Seviye Kontrolü (HI-OK-LO)Alttan Tartım ÖzelliğiÖzgül Ağ..

DİKOMSAN KD-KC MODEL - TARTIM TERAZİ

KD-KC ÖzelliklerEndüstriyel Kullanım İçinYüksek Hassasiyetli TartımBüyük LCD GöstergeParlak Ekran IşığıÖrnekleme ile SaymaKef..

DİKOMSAN KS MODEL - TARTIM TERAZİ

KS ÖzelliklerTartım TerazisiOtomatik Kapanma FonksiyonuPil yada adaptör ile çalışır Opsiyonlar Teknik Özellikler&nb..

DİKOMSAN M3 MODEL - TARTIM TERAZİ

M3 ÖzelliklerYüksek Hassasiyetli TartımKırmızı LED GöstergeÖrnekleme ile SaymaŞarj Edilebilir AküAşırı Yük ve Darbelere Karşı..

DİKOMSAN MII MODEL - TARTIM TERAZİ

MII ÖzelliklerEndüstriyel Kullanım İçinYüksek Hassasiyetli TartımBüyük LCD GöstergeParlak Ekran IşığıOtomatik Enerji Tasarruf..

DİKOMSAN PS-55 MODEL - TARTIM TERAZİ

PS-55 ÖzelliklerÇANTA TERAZİTaşınabilir Tartım TerazisiLCD EkranPilli Opsiyonlar- Teknik ÖzelliklerKapasite  :..

DİKOMSAN QW-A MODEL - TARTIM TERAZİ

QW-A ÖzelliklerTicari Onaylı (OIML)LCD GöstergeÖn ve Arka Ekranİkili Taksimat (Dual-Range)Örnekleme ile SaymaŞarj Edilebilir ..