Sayıcı

Sayıcı
Göster:
Sırala:

DİKOMSAN CCT - SAYICI TERAZİ

CCT ÖzelliklerSayıcı TeraziLCD GöstergeEkran IşığıTam Dara FonksiyonOtomatik Sıfır Takip FonksiyonuOtomatik KalibrasyonOtomat..

DİKOMSAN HNC - SAYICI TERAZİ

HNC ÖzelliklerEndüstriyel Sayıcı TeraziGeniş Açılı LCD GöstergeParlak Ekran IşığıAdet Sayma FonksiyonuAdet Toplama Fonksiyonu..

DİKOMSAN HT-NC - SAYICI TERAZİ

HT-NC ÖzelliklerYüksek Hassasiyetli Sayıcı TeraziIşıklı LCD GöstergeAlt-Üst Seviye Kontrolü10 Adet HafızaAşırı Yük ve Darbele..

DİKOMSAN JC - SAYICI TERAZİ

JC ÖzelliklerYüksek Hassasiyetli Sayıcı TerazisiIşıklı LCD GÖstergeÇeşitli Sayma FonksiyonlarıHafıza ve Toplama Fonksiyonları..

DİKOMSAN JCS-A- SAYICI TERAZİ

JCS-A ÖzelliklerLCD göstergeEkran IşığıOtomatik Sıfır İzlemeAşırı Yük ve Darbelere karşı Dayanıklı OpsiyonlarRS-232 Bağl..

DİKOMSAN JS-A - SAYICI TERAZİ

JS-A ÖzelliklerLCD GöstergeEkran IşığıBirim Ağırlık Girme ile SaymaÖrnekleme ile SaymaAlt-Üst Seviye Kontrolü10 Adet Ağırlık ..

DİKOMSAN JS-AZ - SAYICI TERAZİ

JS-AZ ÖzelliklerEndüstriyel Sayıcı TerazGeniş Açılı LDC Gösterge3 Farklı Renk Ekran IşığıÇeşitli Sayma FonksiyonlarıAlt - Üst..

DİKOMSAN MCS - SAYICI TERAZİ

MCS ÖzelliklerEndüstriyel Amaçlı, Hassas Sayıcı TeraziTartım Hassasiyeti 1/30.000 & Sayma Hassasiyeti 1/100.000LCD Göster..

DİKOMSAN QC - SAYICI TERAZİ

QC ÖzelliklerEndüstriyel Sayıcı TeraziGeniş Açılı LCD GöstergeParlak Ekran IşığıAdet Sayma FonksiyonuAdet Toplama FonksiyonuO..

DİKOMSAN SAC - SAYICI TERAZİ

SAC ÖzelliklerLCD GöstergeEkran IşığıBirim Ağırlık Girme ile SaymaÖrnekleme ile Sayma1/75.000 Sayma Hassasiyetiı24 Bit - 1.00..

DİKOMSAN SDC - SAYICI TERAZİ

SDC ÖzelliklerEndüstriyel Sayıcı TeraziLCD GöstergeEkran Işığıİki Ayrı Platform KullanabilirBirim Ağırlık Girme ile SaymaÖrne..

DİKOMSAN SEC - SAYICI TERAZİ

SEC ÖzelliklerTicari OnaylıSayıcı TeraziLCD Göstergeİkili Taksimat (Dual-Range)3 Adet Direk Hafıza TuşuÖrnekleme ile SaymaBir..