Hassas

Hassas
Göster:
Sırala:
DİKOMSAN ES-B MODEL  - HASSAS TERAZİ Yeni Ürün

DİKOMSAN ES-B MODEL - HASSAS TERAZİ

ES-B ÖzelliklerYüksek Hassasiyet Tartım 1/600.000Büyük LCD EkranParlak Ekran IşığıÖrnekleme ile Sayma FonksiyonuAğırlık Kontr..

DİKOMSAN ESH MODEL  - HASSAS TERAZİ Yeni Ürün

DİKOMSAN ESH MODEL - HASSAS TERAZİ

ES-H ÖzelliklerEndüstriyel Kullanım İçinYüksek Hassasiyetli TartımBüyük LCD GöstergeParlak Ekran IşığıÖrnekleme ile SaymaYüzd..

DİKOMSAN FGH MODEL  - HASSAS TERAZİ Yeni Ürün

DİKOMSAN FGH MODEL - HASSAS TERAZİ

FGH ÖzelliklerLCD GöstergeOtomatik Sıfır TakibiOtomatik KalibrasyonÖrnekleme ile SaymaTam Dara FonksiyonuAşırı Yük ve Darbele..

DİKOMSAN HCT-HB MODEL  - HASSAS TERAZİ Yeni Ürün

DİKOMSAN HCT-HB MODEL - HASSAS TERAZİ

KD-TBC ÖzelliklerEndüstriyel Kullanım İçinYüksek Hassasiyetli TartımBüyük LCD GöstergeParlak Ekran IşığıÖrnekleme ile SaymaŞa..

DİKOMSAN HT-NA MODEL - HASSAS TERAZİ

HT-NA ÖzelliklerEczane'ler ve Kuyumcu'lar içinOnaylı Yüksek Hassasiyetli TartımBüyük LCD GöstergeParlak Ekran IşığıŞarj Edile..

DİKOMSAN HT-NH MODEL - HASSAS TERAZİ

HT-NH ÖzelliklerEndüstriyel Kullanım İçinYüksek Hassasiyetli TartımBüyük LCD GöstergeParlak Ekran IşığıŞarj Edilebilir AküÖrn..

DİKOMSAN HT-SA MODEL - HASSAS TERAZİ

HT-SA ÖzelliklerEczane ve Kuyumcular için2 Temmuz 2016 tarihinde resmi gazete'de yayınlanan otomatik olmayan tartı aletleri y..

DİKOMSAN HT-SH MODEL - HASSAS TERAZİ

HT-SH ÖzelliklerEndüstriyel Kullanım İçinYüksek Hassasiyetli TartımBüyük LCD GöstergeParlak Ekran IşığıŞarj Edilebilir AküAlt..

DİKOMSAN KD-TBC MODEL  - HASSAS TERAZİ Yeni Ürün

DİKOMSAN KD-TBC MODEL - HASSAS TERAZİ

KD-TBC ÖzelliklerEndüstriyel Kullanım İçinYüksek Hassasiyetli TartımBüyük LCD GöstergeParlak Ekran IşığıÖrnekleme ile SaymaŞa..

DİKOMSAN KS-H MODEL  - HASSAS TERAZİ Yeni Ürün

DİKOMSAN KS-H MODEL - HASSAS TERAZİ

KS-H ÖzelliklerEndüstriyel Kullanım İçinYüksek Hassasiyetli TartımBüyük LCD GöstergeParlak Ekran IşığıOtomatik Kapanma Fonksi..