Teraziler

Göster:
Sırala:

DİKOMSAN G1 MODEL - TARTIM TERAZİ

G1 ÖzelliklerEndüstriyel Kullanım içinTartım TerazisiDoğa Dostu ECO sistemD-tipi 3 adet Pil ile 4000 saat çalışma süresiUSB k..

DİKOMSAN QW MODEL - TARTIM TERAZİ

QW ÖzelliklerEndüstriyel Tartım TerazisiGeniş Açılı LCD GöstergeParlak Ekran IşığıAlt-Üst Limitleme FonksiyonuOtomatik Kapanm..

DİKOMSAN ACS-Z MODEL - TARTIM TERAZİ

ACS-Z ÖzelliklerEndüstriyel Kullanım İçinTartım BaskülüBüyük LCD GöstergeParlak Ekran IşığıÖrnekleme ile SaymaAğırlık Seviye ..

DİKOMSAN ADW MODEL - TARTIM TERAZİ

ADW ÖzelliklerOIML-R76 EC Avrupa OnaylıIP66 Su Geçirmez GövdeAlt-Üst Seviye Kontrolü (HI-OK-LO)Ayarlanabilir Ses SinyaliOtoma..

DİKOMSAN AEP - FİYAT HESAPLAMALI TERAZİ

AEP ÖzelliklerTicari Kullanım İçinFiyat Hesaplama Özellikli TeraziBüyük LCD Gösterge (ön ve arka)Parlak Ekran Işığı (ön ve ar..

DİKOMSAN AEPL-E - FİYAT HESAPLAMALI TERAZİ

AEPL-E ÖzelliklerOIML-R76 EC Avrupa OnaylıÖn ve Arka LED GöstergeÇift Taraf Ekran Işığıİkili Taksimat (Dual-Range)49 Adet Dir..

DİKOMSAN AGS MODEL - PASLANMAZ TERAZİ

AGS ÖzelliklerAvrupa OnaylıIşıklı LCD GöstergeKomple Paslanmaz GövdeSu Geçirmez TasarımHafıza FonksiyonuOtomatik Enerji Tasar..

DİKOMSAN BEP - FİYAT HESAPLAMALI TERAZİ

BEP ÖzelliklerTicari Kullanım İçinFiyat Hesaplama Özellikli TeraziBüyük LCD Gösterge (ön ve arka)Parlak Ekran Işığı (ön ve ar..

DİKOMSAN BEW MODEL - TARTIM TERAZİ

BEW ÖzelliklerTicari Onaylı (OIML)Büyük LCD GöstergeÖn ve Arka Ekranİkili Taksimat (Dual-Range)Örnekleme ile SaymaPilli ..

DİKOMSAN BW MODEL - TARTIM TERAZİ

BW ÖzelliklerSuya Karşı Dayanıklı Tartım TerazisiHassas ve Kararlı TartımSu Geçirmez GövdeAlt-Üst Seviye Kontrolü (HI-OK-LO)O..

DİKOMSAN CCT - SAYICI TERAZİ

CCT ÖzelliklerSayıcı TeraziLCD GöstergeEkran IşığıTam Dara FonksiyonOtomatik Sıfır Takip FonksiyonuOtomatik KalibrasyonOtomat..

DİKOMSAN CPT FİYAT HESAPLAMALI TERAZİ

CPT ÖzelliklerTicari Kullanım İçinFiyat Hesaplama Özellikli TeraziBüyük LCD Gösterge (ön ve arka)Parlak Ekran Işığı (ön ve ar..

DİKOMSAN CWT MODEL - TARTIM TERAZİ

CWT ÖzelliklerEndüstriyel Kullanım İçinÇok Hassas TeraziBüyük LCD GöstergeParlak Ekran IşığıŞarj Edilebilir AküÖrnekleme ile ..

DİKOMSAN DM MODEL - TARTIM TERAZİ

DM ÖzelliklerEndüstriyel Kullanım İçinYüksek Hassasiyetli Tartım1 / 200.000 çözünürlükBüyük LCD GöstergeParlak Ekran IşığıÖrn..

DİKOMSAN EGY-50 MODEL  - LABORATUAR TERAZİSİ Yeni Ürün

DİKOMSAN EGY-50 MODEL - LABORATUAR TERAZİSİ

EGY-50 ÖzelliklerYüksek Hassasiyet Laboratuar TerazisiLCD GöstergeEkran IşığıOtomatik KapanmaAğırlık Birimleri g, ct, oz, ozt..

DİKOMSAN EQP - FİYAT HESAPLAMALI TERAZİ

EQP ÖzelliklerTicari Kullanım İçinFiyat Hesaplama Özellikli TeraziBüyük LCD Gösterge (ön ve arka)Parlak Ekran Işığı (ön ve ar..

DİKOMSAN ES-A MODEL  - LABORATUAR TERAZİSİ Yeni Ürün

DİKOMSAN ES-A MODEL - LABORATUAR TERAZİSİ

ES-A ÖzelliklerANALATİK LABORATUAR TERAZİSİBüyük LCD GöstergeParlak Ekran IşığıParça Sayma FonksiyonuYüzdeleme FonksiyonuAlt-..

DİKOMSAN ES-B MODEL  - HASSAS TERAZİ Yeni Ürün

DİKOMSAN ES-B MODEL - HASSAS TERAZİ

ES-B ÖzelliklerYüksek Hassasiyet Tartım 1/600.000Büyük LCD EkranParlak Ekran IşığıÖrnekleme ile Sayma FonksiyonuAğırlık Kontr..

DİKOMSAN ES-D MODEL  - LABORATUAR TERAZİSİ Yeni Ürün

DİKOMSAN ES-D MODEL - LABORATUAR TERAZİSİ

ES-D ÖzelliklerANALATİK LABORATUAR TERAZİSİÖzgül Ağırlık Ölçme ( Yoğunluk Ölçme ) FonksiyonuBüyük LCD GöstergeParlak Ekran Iş..

DİKOMSAN ES-HA MODEL  - LABORATUAR TERAZİSİ Yeni Ürün

DİKOMSAN ES-HA MODEL - LABORATUAR TERAZİSİ

ES-HA ÖzelliklerEndüstriyel Kullanım İçinYüksek Hassasiyetli TartımBüyük LCD GöstergeParlak Ekran IşığıÖrnekleme ile SaymaAğı..