Tartım Baskül

Tartım Baskül
Göster:
Sırala:

DİKOMSAN ABM MODEL -TARTIM BASKÜLÜ

ABM ÖzelliklerTicari Kullanım İçin Tartım BaskülüBüyük LCD Gösterge ve Parlak Ekran IşığıAğırlık Bazında Üst Üste Toplama Öze..

DİKOMSAN AFM-18 MODEL -TARTIM BASKÜLÜ

AFM-18 ÖzelliklerTicari Kullanım İçin Tartım BaskülüEndüstriyel Kullanımda Yüksek HassasiyetNümerik LCD Gösterge ve Parlak Ek..

DİKOMSAN APM MODEL -TARTIM BASKÜLÜ

APM ÖzelliklerTicari Kullanım için Tartım BaskülüBüyük LCD Gösterge ve Parlak Ekran IşığıAğırlık bazında Üst Üste Toplama Öze..

DİKOMSAN ASB MODEL -TARTIM BASKÜLÜ

ASB ÖzelliklerTartım BaskülüBüyük LCD GöstergeParlak Ekran IşığıAlt-Üst Seviye KontrolüÖrnekleme ile SaymaÜst Üste Toplama Öz..

DİKOMSAN CW MODEL -TARTIM BASKÜLÜ

CW ÖzelliklerEndüstriyel Kullanım için Tartım BaskülüBüyük LCD Gösterge ve Parlak Ekran IşığıAğırlık Bazında Üst Üste Toplama..

DİKOMSAN DT MODEL -TARTIM BASKÜLÜ

DT ÖzelliklerEndüstriyel Kullanım İçin Tartım BaskülüBüyük LCD Gösterge ve Parlak Ekran IşığıÖrnekleme ile SaymaYüzdeleme Fon..

DİKOMSAN DW MODEL -TARTIM BASKÜLÜ Ön Sipariş

DİKOMSAN DW MODEL -TARTIM BASKÜLÜ

DW ÖzelliklerEndüstriyel Kullanım İçin Tartım BaskülüBüyük LED GöstergeÖrnekleme ile Sayma FonksiyonuYüzdeleme FonksiyonuAlt-..

DİKOMSAN HCT-EL MODEL -TARTIM BASKÜLÜ

HCT-EL ÖzelliklerEndüstriyel Tartım BaskülüKırmızı LED EkranÖrnekleme ile SaymaOtomatik KapanmaElekrostatik Fırın BoyalıŞarj ..

DİKOMSAN RAW MODEL -TARTIM BASKÜLÜ

RAW ÖzelliklerEndüstriyel Kullanım için Tartım BaskülüBüyük LCD Gösterge ve Parlak Ekran IşığıAğırlık Bazında Üst Üste Toplam..

DİKOMSAN RCW MODEL -TARTIM BASKÜLÜ

RCW ÖzelliklerTicari Kullanım İçin Tartım BaskülüBüyük LCD Gösterge (Işıklı)İkili Taksimat (Dual-Range)Otomatik Kapanma Fonks..

DİKOMSAN REW MODEL -TARTIM BASKÜLÜ

REW ÖzelliklerTicari Kullanım İçin Tartım BaskülüBüyük LED Göstergeİkili Taksimat (Dual-Range)Otomatik Kapanma FonksiyonuHayv..

DİKOMSAN RMW MODEL -TARTIM BASKÜLÜ

RMW ÖzelliklerTicari Kullanım İçin Tartım BaskülüBüyük LCD Gösterge (Işıklı)İkili Taksimat (Dual-Range)Otomatik Kapanma Fonks..

DİKOMSAN SEW-IN MODEL -TARTIM BASKÜLÜ

SEW-IN ÖzelliklerTicari Kullanım İçin Tartım BaskülüBüyük LCD Gösterge ve Parlak Ekran Işığıİkili Taksimat (Dual-Range)Şarj E..